Whatsapp
       
Hemen Ara

Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. 

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 Çorlu su arıtma servisi firma numaramızdan bizler ile iletişime  geçebilirsiniz. Su arıtma servisi Ergene de vermiş olduğu hizmetlerde müşterimiz garanti kapsamına girer ve bundan dolayı herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak parça değişimi  ve çalışma  yapmaktadır. 

Tekirdağ su arıtma servisi olarak kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orijinal olup sağlık kuruluşlarından onayı ürünlerdir. 

Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Çorlu su arıtma cihazı filtre değişimi yapıldığında arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Ücretsiz Filtre değişim ve Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Ergene su arıtma firmamız Filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz. 

7/24  arayabileceğiniz servis desteği

Çorlu, Ergene, Tekirdağ merkez’in her bölgesinde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile tüm su arıtma marka ve modelleri için Çorlu su arıtma olarak vermiş olduğumuz hizmetler. ;

  • Su Arıtma Cihazı Filtre değişim
  • ​​Su Arıtma Cihazı Bakım
  • Su Arıtma Cihazı Arıza 
  • Su Arıtma Cihazı Parça değişim
  • Su Arıtma Cihazı Montaj
  • Satış

Su arıtma cihazı, ekipman ve yedek parça

Çorlu su arıtma olarak satışını yapmış olduğumuz ürünler ;​

  • Su Arıtma Cihazı 
  • Su Arıtma Filtreleri 
  • Su Arıtma Yedek Parça
  • Su Arıtma Ekipmanları ; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı,adaptör, fiting, duş başlığı, sebil aparatı vb. ürünlerin satışı
su-aritma-servisi.jpg

Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Su arıtma servisi Çorlu hizmetlerinde kullandığımız ürünlerimizin hepsi sağlık kuruluşlarının onayını almış orijinal ürünlerdir. Müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalardan sonra garanti kapsamına girer ve Kullanılan parçanın ve serviste her hangi bir arıza durumunda ücretsiz işlem yapılmaktadır. Su arıtma servisi Çorlu Ekibimiz  10 yılı aşkın tecrübesi ile işinde uzman, güler yüzlü ve dürüst çalışma prensibi ile sizlere %100  memnuniyet garantisi vermekteyiz.